50143669
BT 710M-MRSET
BT 710M-MRSET - Mounting device set
| Contains: | Mounting profiles, Mounting material |
| Suitable for: | CMS 700i contour measurement system |
| Standard designation, metal mounting device: | Aluminium, anodized |
| Design of mounting device: | Profile kit |
| Type of fastening, at system: | Screw type / vertical |
| Type of fastening, at device: | Groove mounting |
| Type of mounting device: | Rigid |
| Mounting device material: | Aluminum |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 43,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |