50132150
BTU 320M-D12
BTU 320M-D12 - Mounting system
| Contains: | 4x M4 x 6 screws |
| Suitable for: | DCR 200i series stationary 2D-code readers |
| Standard designation, metal mounting device: | Aluminum, Steel, galvanized |
| Design of mounting device: | Mounting system |
| Type of fastening, at system: | For 12 mm rod |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Type of mounting device: | Clampable, Adjustable, Turning, 360° |
| Mounting device material: | Metal |
| ITEM-compatible: | No |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,08 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |