50118543
BT 300M.5
BT 300M.5 - Mounting bracket
| Suitable for: | 8 series sensors, 25C series sensors, 46B series sensors, 46C series sensors, ODS10, ODSL 9 |
| Standard designation, stainless steel mounting device: | V2A |
| Design of mounting device: | Angle, L-shape |
| Type of fastening, at system: | Through-hole mounting |
| Type of fastening, at device: | Screw type, Suited for M4 screws |
| Type of mounting device: | Adjustable |
| Mounting device material: | Stainless steel |
| ITEM-compatible: | No |
| Customs tariff number: | 73182900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,06 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |