50113548
BT D18M.5
BT D18M.5 - Mounting bracket
| Suitable for: | Sensors with M18 design |
| Dimension (W x H x L): | 35 mm x 33 mm x 20 mm |
| Inner diameter: | 18 mm |
| Standard designation, stainless steel mounting device: | V2A |
| Design of mounting device: | Angle, L-shape |
| Type of fastening, at system: | Through-hole mounting |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Type of mounting device: | Rigid |
| Mounting device material: | Stainless steel |
| Customs tariff number: | 73182900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,02 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |