50110571
REF 6-A-15x180
REF 6-A-15x180 - Reflective tape
| Design: | Rectangular |
| Mounting dimension: | 15 mm x 180 mm |
| Reflective surface: | 15 mm x 180 mm |
| Direction independent: | No |
| Triple reflector size: | 0.3 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Chemical designation, reflector material: | PMMA |
| Structure, active surface: | Mikrotriple |
| Type of fastening: | Self-adhesive |
| Ambient temperature, operation: | -40 ... 70 °C |
| Customs tariff number: | 39191080 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |