426186
PSC-1000-S2
PSC-1000-S2 - Protective screen
| Suitable for: | UDC-S2, DC-S2 device columns |
| Dimension: | 980 mm |
| Protective screen material: | PMMA, gray |
| Customs tariff number: | 39205100 |
| eCl@ss 8.0: | 27279290 |
| eCl@ss 9.0: | 27279090 |
| ETIM 5.0: | EC002498 |
| ETIM 6.0: | EC002498 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 1,01 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |