347075
MLC-PS750
MLC-PS750 - Protective screen
| Suitable for: | MLC 500, MLC 300 safety light curtains |
| Protective field height: | 750 mm |
| Dimension: | 748 mm |
| Protective screen material: | PMMA, clear |
| Customs tariff number: | 39205100 |
| eCl@ss 8.0: | 27279290 |
| eCl@ss 9.0: | 27279090 |
| ETIM 5.0: | EC002498 |
| ETIM 6.0: | EC002498 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,10 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |