0053118
BA9053/010 AC0,1-1A AC240V 0-20S
CURRENT RELAY
| Function: | Current Relay |
| 1- / 3-phase: | 1 |
| Measuring range max.: | 25 A |
| Output contacts: | 2 w |
| Operate delay: | + |
| Auxiliary voltage required: | + |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 22,5 mm |
| Type: | BA 9053 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,31 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |