0036949
BA9036/010 DC127V 10S+RV D.FOLG.POS
VOLTAGE RELAY
| Function: | Voltage Relay |
| 1- / 3-phase: | 1 |
| Measuring range max.: | AC 400 V |
| Output contacts: | 2 w |
| Operate delay: | + |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 45 mm |
| Type: | BA 9036 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,34 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |