570492
PSEN ml bracket sliding door
Mounting bracket for sliding doors
| Certificaciones:: | CE |
| Tipo de accesorios generales:: | Elemento de fijación |
| Peso bruto:: | 460 g |
| Peso neto:: | 420 g |
| ECCN: | |
| País de origen: | |
| EAN: | |
| Peso: | 0,00 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |