548024
VISUNET-RM-SHELL4-CC
VisuNet RM Shell Control Center License Key
Enables easy, centralized management of a Remote Monitor via the VisuNet Control Centerpa
| Operating system: | based on Microsoft Windows Embedded Standard 7 |
| Languages: | English |
| Licensing: Available licenses: | 1x license key to enable "Control Center interface" feature of one VisuNet Remote Monitor with pre-installed RM Shell 4.1 (or newer) |
| Installation: | Licenses can only be enabled in the RM Shell 4.1 (or newer) by user role "Adminstrator". |
| Associated products: | VisuNet Remote Monitors with pre-installed RM Shell 4.1 VisuNet Control Center |
| ECCN: | |
| País de origen: | DE |
| EAN: | |
| Peso: | 0,00 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |