NS080012C
NS8-TV01B-V2
Serie NS - TFT 8.4" Color Ethernet (Negro)
| Frame colour: | Black |
| Screen diagonal: | 8.4 in |
| Number of pixels, horizontal: | 640 |
| Number of pixels, vertical: | 480 |
| Type of display: | TFT |
| Number of colours of the display: | 32768 |
| Number of Ethernet ports: | 1 |
| Number of RS-232 ports: | 2 |
| Number of RS-422 ports: | 0 |
| Number of RS-485 ports: | 0 |
| Number of USB ports: | 1 |
| Degree of protection (IP), front side: | IP65 |
| Width of the front: | 232 mm |
| Height of the front: | 177 mm |
| Width of panel cutout: | 220.5 mm |
| Height of panel cutout: | 165.5 mm |
| Built-in depth: | 42 mm |
| Product Weight (unpacked): | 2000 g |
| ECCN: | |
| País de origen: | JPN |
| EAN: | |
| Peso: | 0,00 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |