570871
PSEN sg auxiliary release pin
Pin for escape release (spare part).
| Certifications:: | TÜV |
| Width dimension:: | 15.0 mm |
| Height dimension:: | 45.0 mm |
| Depth dimension:: | 15.0 mm |
| Gross weight:: | 28 g |
| Net weight:: | 27 g |
| Ambient temperature:: | 0 - 55 °C |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |