255010
ICZ-AIDA2-V45-5M-PUR-V45-G
Connection cable
Connecting cable RJ-45 to RJ-45, PUR cable 4-pole, CAT5efa
| Number of pins: | 4 |
| Operating voltage: | max. 50 V |
| Rated current: | max. 500 mA |
| Ambient temperature: | -25 ... 60 °C (-13 ... 140 °F) |
| Degree of protection: | IP65/IP67 |
| Connection: | Ethernet: RJ-45 , Category 5 , up to 100 MHz |
| Material: Contacts: | CuZn |
| Material: Contact surface: | Au |
| Material: Housing: | Zinc die-casting, nickel-plated |
| Material: Body: | Zinc die-casting, nickel-plated |
| Material: Cable: | PUR |
| Cable: Sheath diameter: | 5.8 mm |
| Cable: Color: | green |
| Cable: Cores: | 2 x 2 x 26 AWG |
| Cable: Length: | 5 m |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | 4050143042203 |
| Waga: | 0,08 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |