227363
CBL-PUR-GY-04x034-100M
Cable
Cable, PUR/PP, 4-wirefa
| Operating voltage: | max. 300 V |
| Ambient temperature: | -25 ... 80 °C (-13 ... 176 °F) |
| Material: Cable: | PUR |
| Material: Core insulation: | PP |
| Cable: Sheath diameter: | ∅4.8 mm |
| Cable: Bending radius: | > 10 x cable diameter |
| Cable: Color: | grey |
| Cable: Number of cores: | 4 |
| Cable: Core cross-section: | 0.34 mm2 |
| Cable: Conductor construction: | 19 x 0.15 mm ∅ |
| Cable: Length: | 100 m |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | HU |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |